Naše agentura Promo LIVE má za léta své existence přes 600 realizací pro více než 200 klientů. Nebojte se, nebudeme vás zatěžovat jejich podrobným popisem. Vybrali jsme pro vás jen několik málo z nich, jako takovou ochutnávku toho, co umíme a baví nás dělat.

STAN Plzeň volby 2022

Pro hnutí STAN v Plzni jsme byli partnerem při předvolební kampani v roce 2022. Vytvořili jsme lokální vizuální identitu, připravili obsah a strategii komunikace, internetové stránky, videa, outdoorovou reklamu. Během kampaně spravovali sociální sítě.

Otevření sítě prodejen Xiaomi

Pro společnost Beryko jsme po celé České republice zajistili slavnostní otevření sítě prodejen značky Xiaomi včetně promo akcí v jednotlivých lokalitách. Pravidelně s vedením společnosti spolupracujeme na firemních eventech pro zaměstnance.

Malesické škopkování

Každoročně pro Městský obvod Plzeň 9 - Malesice "na klíč" připravujeme největší kulturní akci obvodu v roce - hojně navštěvované pivní slavnosti za účasti regionálních minipivovarů s hudebním programem a dětskou zónou.

30 let MD Elektronik

V režimu "na klíč" jsme pro našeho významného klienta připravili největší event v celé jeho historii. V areálu Chotěšovského kláštera fungovaly dvě scény, tržiště, dětská, chill out a VIP zóna. Postarali jsme se o našlapaný celodenní program a catering pro 3 000 lidí.

Série videí pro Diakonii Západ

Organizace Diakonie Západ nám svěřila úkol vytvořit cyklus prezentačních videí jednotlivých sociálních služeb, které v Plzeňském kraji poskytuje. Připravili jsme scénáře, pracovali se zaměstnanci i klienty, točili, střihali a celé dílo úspěšně předali.

Roadshow VSP Auto

Pro společnost VSP Auto, která je autorizovaným prodejcem a opravcem vozidel značky Mercedes-Benz, jsme kompletně připravili několik roadshows po Plzeňském a Středočeském kraji včetně pozvání stávajících i potenciálních klientů.